MTB

Търсене на велосипедни новини

Писта, СК: Сребро за украинките с „Драг“ в Мексико
19/1/2013 9:08:26
Обновеният женски тим на Украйна, който се състезава с българските велосипеди „Драг“, спечели сребърните медали в преследването на третия кръг за Световната купа в мексиканския град Агуаскалиентес.

Валерия Кононенко

СП на писта: Любов Шулика десета на 500 м
9/4/2012 9:59:53
Украинката Любов Шулика /с велосипед „Драг“/ зае 10-ото място на 500 м по часовник на Световното първенство по колоездене на писта в Мелбърн.

Любов Шулика

СП на писта: Лиза Бочкарьова с „Драг“ – осма в преследването
8/4/2012 14:41:06
Украинката Елизавета Бочкарьова се класира осма в преследването на 3 км на Световното първенство на писта в Мелбърн.

СП на писта: Светлана Галюк с „Драг“ - 17-а на омниум
7/4/2012 21:55:43
Светлана Галюк /Украйна/ завърши 17-а в многобоя от 6 дисциплини – омниум, а златният медал взе британката Лаура Трот.

Светлана Галюк

СП на писта: Олена Цос с „Драг“ е десета на кейрин
7/4/2012 21:20:19
Украинката Олена Цос се класира 10-а със своя велосипед „Драг“ в дисциплината „кейрин“ на Световното първенство на писта в Мелбърн.

Олена Цос

СП на писта: Любов Шулика четвърта на планетата с „Драг“
6/4/2012 18:30:53

Украинката Любов Шулика, която се състезава с произведен в България велосипед „Драг“, зае 4-ото място в спринта на 200 метра на Световното първенство на писта в Мелбърн.

СП на писта: Украинката Леся Калитовска е 16-а на скрач
6/4/2012 17:44:22
Украинката Леся Калитовска се класира на 16-о място в дисциплината скрач на 10 км с българския велосипед „Драг“ на Световното първенство на писта в Мелбърн.

Леся Калитовска

СП на писта: „Нашите“ украинки – девети в преследването
5/4/2012 21:31:43
Женското трио на Украйна в преследването на 3000 м се класира на 9-о място на Световното първенство на писта в Мелбърн с нашите велосипеди „Драг“. Светлана Галюк, Елизавета Бочкарьова и Леся Калитовска финишираха за 3:24,227 мин.

Тимът на Украйна

СП на писта: Ана Нагирна е 13-а на 25 км с нашия „Драг“
5/4/2012 18:39:11
Украинката Ана Нагирна се класира 13-а със своя български велосипед „Драг“ в надпреварата на 25 км по точки на Световното първенство на писта в Мелбърн.

Ана Нагирна

СП на писта: Любов Шулика - на полуфинал на 200 м с „Драг“
4/4/2012 23:45:00
Украинката Любов Шулика се класира за полуфинала в спринта на 200 м на Световното първенство на писта в Мелбърн с българския велосипед „Драг“.