MTB

Търсене на велосипедни новини

Александър Алексиев победи „непобедимия“ белгиец Клепе
28/10/2012 12:56:09
Деветнайсетгодишният казанлъчанин Александър Алексиев от „Несебър Шокблейз“ нанесе първата загуба на белгиеца Уоутър Клепе в състезание по планинско колоездене у нас.

Александър Алексиев

Уоутър Клепе: Каране-мъчение-забавление
28/10/2012 9:15:09
Белгиецът Уоутър Клепе отново бе най-добър с „планинското“ си колело – този път на националния шампионат по крос кънтри маратон под връх Мургаш. Ето разказа му за състезанието, публикуван в сайта MTB-bg.

Уоутър Клепе

Тодор Ангелов - шампион на крос кънтри маратон
23/10/2012 20:42:00
Тодор Ангелов /"Ал. Николов", Вн/ стана държавен шампион за мъже на крос кънтри маратон /ХСМ/ на първенството под връх Мургаш.

Тодор Ангелов

Александър Алексиев - най-дoбър на Шуменското плато
14/10/2012 20:57:09
Александър Алексиев от „Несебър Шокблейз“ спечели състезанието по крос кънтри, състояло се днес в местността „Кьошковете“ на Шуменското плато.

Велорали „Драг Черни връх“: Отново Клепе и отново рекорди
6/10/2012 17:24:31
Белгиецът Уотър Клепе /Ram Bikes/, който живее в София, днес спечели за трети път велоралито „Драг Черни връх“, подобрявайки отново собствените си рекорди на трасето от 42 км.

Резултати от Final DH Challenge на Боровец
26/9/2012 11:08:27
Кои са призьорите по категории на състезанието по планинско колоездене - Final DH Challenge, състояло се на „Боровец байк парк“ в едноименния курорт през миналия уикенд.

Световните купи по спускане взеха Гуин и Атертън
19/9/2012 7:43:31
Аарън Гуин и Рейчъл Атертън взеха Световната купа /СК/ по спускане за 2012 , съответно при мъжете и жените. Последният старт за трофея бе в шведския курорт Хафел.

Рейчъл Атертън

Минар и Шар – световни шампиони на спускане
8/9/2012 10:26:03
Южноафриканецът Грег Минар и французойката Морган Чар спечелиха световните титли на спускане на първенството на планетата в Леоганг, Австрия.

Грег Минар

МТВ, СК 2012: Триумф на Пендрел и Шуртер на крос кънтри
1/8/2012 8:37:46

Катерин Пендрел /Канада/ и Нино Щуртер /Швейцария/ спечелиха Световната купа /СК/ по крос кънтри за 2012 г., съответно при жените и мъжете. Последният кръг за СК се състоя във Вал дИзер /Франция/.

Катерин Пендрел

Спускачите на Dragomir racing взеха 4 медала
22/7/2012 21:50:00

Състезателите на Dragomir racing спечелиха две титли и два бронзови медала в дисциплината спускане на националния шампионат по планинско колоездене в Пампорово - 20-22 юли.